נזילת מים מהמזגן אלקטרה

נזילת מים מהמזגן? המזגן דולף ללא הפסק? חייג עכשיו למקור הקור ואנו נטפל התקלה.

טכנאי מזגנים מומחה לטיפול עמוק בבעיית נזילות מים.

שאלה

היי, מה הסיבה שיש לי נזילת מים מהמזגן  של אלקטרה מיני מרכזי? נזילת מים שחוזרת לאחר ביקור של שלושה טכנאי מזגנים שתענו כי התקלה טופלה, ובכל זאת נזילת המים ממשיכה להופיע מדי פעם. האם יש פתרון? תודה, אבי גבעתיים.

אבי שלום. קיימות סיבות רבות שעלולות לגרום לנזילת מים ממזגן, במיוחד כשמדובר במזגן מיני מרכזי ולא חשוב באיזו חברת מזגנים הוא יוצר וזה כולל גם את אלקטרה מזגנים. אחת הסיבות השכיחות ביותר היא ניקוי יסודי של הרדיאטור או במילים אחרות סוללת המאייד הממוקם בתוך הבית, היחידה של מזגן מיני מרכזי מוסתרת ולכן יש צורך בפתח שירות לגישה נוחה לניקוי, לעיתים פתח השירות אינו ממוקם במקום שנוח לנקות ביסודיות את המזגן ועד שהוא לא יהיה נקי הנזילה תימשך.

סיבה נוספת לנזילת מים מהמזגן

סיבה נוספת היא כיוון לחץ גז לקוי במערכת המיזוג. מילוי גז מזגנים היא אחת הפעולות שמבוצעת הכי הרבה ע"י טכנאי מזגנים אך עם זאת היא אחת מהפעולות המסובכות שאיתן הוא נאלץ להתמודד.

כיוון לא מדויק של גז למזגן יכול לגרום לתקלות שונות ומגוונות, אשר טכנאי שלא מודע להן, מחוסר ידע או ניסיון, אחת מתוצאות חוסר גז הינה קפיאת הרדיאטור שהיא היחידה המקררת, וברגע שהקרח מתחיל להפשיר, המים נוזלים לתוך החלל שבו מותקן המזגן.

קיימות סיבות רבות ונוספות לגורם אך מצאתי לנכון להדגיש את הסיבות הנ"ל כיוון שנראה לי שאחת מאלה היא התקלה אצלך וזאת כיוון שהזכרת שיותר מפעם אחת ביקר טכנאי מזגנים בביתך לאותה התקלה.

ובכול זאת סיבות נוספות לדליפת מים במזגן מיני מרכזי יכולות לנבוע מ: צינור ניקוז סתום, בריכת ניקוז מלאה בלכלוך, מנוע מאוורר פנימי לקוי, כיוון שיפוע המזגן אינו מספיק, שבר באחד מחלקי מערכת לפינוי המים של המזגן.

ניתן להשתמש בשירותינו במידת הצורך, להזמנת ביקור טכנאי חייגו עכשיו ואנו בדרך אליכם.

מאחלים קיץ קריר ונעים, צוות מקור הקור מבית הראל