טורנדו מיני מרכזי

אני מעוניינת לרכוש מזגן מיני מרכזי של טורנדו שהבנתי שהוא לא יקר, אך שמעתי שהוא לא מזגן טוב מה דעתכם על מזגן טורנדו ולמי הוא שייך? מאיה, רמת השרון.

 

מאיה שלום,

אני רוצה להתחיל דווקא מהשאלה השנייה שהיא לאיזה חברה שייך מזגן טורנדו.

חברת טורנדו מזגנים הוקמה כחברה עצמאית לפני כשבע שנים על ידי שני האחים בזזי שלקחו על עצמם למלא חלל שנפער עם השנים בתחום מיזוג האוויר בישראל מדובר בחברה שנכנסה לתחרות והכן הצליחה להתברג לבין חברות המיזוג החזקות בארץ טורנדו מזגנים אינה חברת בת היא חברה יבואנית בפני עצמה שמשווקת מגוון רחב של מזגנים ומחזיקה באופן עצמאי את מערך השירות והאחריות שהיא נותנת למזגנים שהיא משווקת.

לגבי השאלה הראשונה אם מדובר במזגן איכותי ולמה ישנם אנשים שמדברים בגנות המזגן

כאמור טורנדו מזגנים היא חברה יחסית חדשה בתחום המיזוג בישראל, בתחילת דרכם נרכשו מזגנים מחברות שונות על מנת להוזיל את מחירי המזגן לצרכן אך המזגנים הראשונים ששווקו טורנדו היו באיכות בינונית שירות התיקונים של החברה לא עמדה בעומס התקלות.

אך עם השנים השתפר מערך השירות וטיבם של המזגנים ללא הכר וקיום ניתן לומר שמזגני טורנדו בכלל ומזגו מיני מרכזי בפרט אינו נופל משאר המתחרים כולל הוותיקים שביניהם.

לטורנדו מחסן חלפים גדול לשירותם של טכנאי מזגנים של החברה וכן לטכנאים פרטיים שמורשים לתקן מזגנים מתעמם ולכן אני הכן ממליץ על המזגן ללא כל חשש.

זכרי שתמיד ישנם אנשים שאינם מרוצים וניתן למצוא בכל חברת מזגנים את הלקוח הלא מרוצה

 

בהצלחה.