אלקטרה מזגנים – טכנאי מזגנים

תיקון כל סוגי המזגנים של אלקטרה על ידי טכנאי מזגנים בכיר.

מה עוד ניתן לומר על חברת המזגנים הגדולה של ישראל שעוד לא נאמר?

מגוון המזגנים הגדול ביותר, ממזגנים קטנים למזגנים עיליים גדולים של עד חמש כוח סוס, כאשר גם לכל גודל, יותר מדגם אחד, עד מיני מרכזי בגדלים רבים, מזגני אינוורטר והמזגן הרב מאייד של אלקטרה. מזגנים עם אפשרויות אין סופית ווריאציות שונות ומגוונות. בקיצור המגוון הגדול ביותר של אפשרויות מיזוג.

צ'לרים של חברת אלקטרה

לאלקטרה יש גם את שלוחת המיזוג המרכזי שעובדת על עיקרון מים המכונה צ'לרים למבנים גדולים קניונים ותעשיה.וכמו כן מזגנים עם קירור מים המכונים ווטאר-סוס המתבססים על קירור מים, מזגנים שנועדו לבניינים שבהם אין אפשרות להתקין חלק חיצוני.

שירות תיקונים

גם מבחינת שירות הלקוחות ושירות התיקונים, של חברת אלקטרה מזגנים, היא מבין המובילות בתחום, עם השקעה רבה במוקד שירות לקוחות מתקדם, וצוות עצום של טכנאי מזגנים המגויסים בחודשים החמים וכמו כן תגבור של קבלנים לטובת קיצור זמן ההמתנה ל- טכנאי לשם תיקון המזגן במהירות האפשרית.

בזמנו רוב המזגנים יוצרו בישראל אך כיום המזגנים מיוצרים בכמה מפעלים בחו"ל אשר בבעלותה של אלקטרה מזגנים. ישנו עדיין יצור מזגנים במפעל החברה בישראל אך היצור במספרים קטנים לעומת כמות המזגנים המשווקים על ידי החברה.לאלקטרה מחסן חלפים מרכזי ענק באזור מערב ראשון ושם ניתן למצוא כמעט כל חלק של מזגן כולל חלקים למזגנים ישנים וחדשים כאחד.

מזגני אינוורטר של אלקטרה

את מזגן האינוורטר החליטה אלקטרה מזגנים לקחת ברצינות ומעבר למזגני אלקטרה מסוג אינוורטר פתחה החברה נישה חדשה והפכה את מזגן אלקו המשווק על ידה ליצור של אינוורטר בלבד.

זקוק לטכנאי מזגנים אלקטרה? חייג ונגיע אליכם בהקדם.