זקוק לתיקון מזגן אלפין? המזגן מקצר?

מקור הקור נותנים שירות של טכנאי מזגנים מומחים לכל סוגי המזגנים לרבות מזגן אלפין.

תיקון מזגן אלפין חייב להתבצע על ידי טכנאי המכיר היטב את החלקים מהם מורכב המזגן, אצלנו טכנאים בעלי ניסיון רב שנים, יתרון נוסף הוא שירות של טכנאי עם רישיון של חשמלאי מוסמך שכן המזגן ברובו מורכב מרכיבים חשמליים, תקלות חשמל נפוצות מאוד ועיסוק בחלקים חשמליים מחייב איש מקצוע מתאים.

חלפים למזגני אלפין

למרות שכבר מספר שנים חברת אלפין מזגנים אינה קיימת בשוק המיזוג, רוב החלפים שמהם מורכב המזגן הם חלקים בסיסיים ולכן עדיין קיימים וניתן למצוא את מרביתם. את החלקים המיוחדים שכבר אינם, ניתן להתאים לפי סוג המזגן שברשותך, חלפים כמו כרטיס פיקוד אלפין או רגשים, (חיישנים) צריך להתאים למזגן, לעומת זאת חלקים עיקריים כמו מדחסים ומנועים הם חלפים אוניברסליים המתאימים לכל סוגי המזגנים.

זמינות ואזורי שרות

אנו פועלים בכל אזור המרכז אזור השרון והמושבים בסביבה, טכנאי מזגני אלפין פזורים באזור תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בשרון: הרצליה, נתניה, כפר סבא, הוד השרון ורעננה.

בחודשי הקיץ תקלת מזגן מעמידה אותנו במצב לא נעים בכלל, דווקא בימים החמים ביותר ובשל מאמץ כבד של המזגן התקלה לא מאחרת לבוא, קצר או דליפת גז הם חלק ממגוון רחב אתו נאלץ להתמודד הטכנאי. בשל ריבוי קריאות שרות מצטבר עומס ולכן אנו מתגברים את מערך השרות בטכנאים ומאריכים את שעות הפעילות. בחודשי הקיץ תוכל לקבל שרות החל משעה 6:00 ועד השעה 22:00 בלילה, כמובן שניתן לקבל מענה טלפוני 24 שעות ביממה. אצלנו תוכלו לקבל גם שרות בשבת למקרה חירום, לפי שיקול דעת החברה ורמת הדחיפות.

אחריות וחלקי חילוף

תיקון מזגן יעיל ואיכותי מחייב ידע וניסיון של טכנאי מזגנים אחראי, חלקי חילוף מקוריים או חלפים תואמים, וכלי עבודה מעולים, כל אלה מבטיחים תיקון איכותי ולאורך זמן. טכנאי של מקור הקור מבית הראל שיגיע אליך יבדוק, יתקן ולבסוף ייתן אחריות על החלפים וכן על העבודה שבוצעה.

תיקון מזגן אלפין חייג 052-3-15-15-15

לשרותכם תמיד "מקור הקור"